OPIS              
          OFERTA          
          POKOJE          
          IMPREZY          
          CENNIK           Serdecznie zapraszamy do Hotelu Gromada położonego w centrum Zakopanego – obiekt jest trzykrotnym laureatem Złotego Klucza – jako najgościnniejszy i o wysokim standardzie obsługi. W rześkim górskim klimacie oraz serdecznej atmosferze Hotelu stworzyliśmy dla Państwa optymalne warunki do aktywnego wypoczynku i pracy oraz dla wszelkiego rodzaju pobytów grup zorganizowanych, szkoleniowych, incentive.

   
Przedłużony sezon zimowy, malownicze trasy spacerowe oraz bogaty kalendarz wydarzeń kulturalnych i sportowych sprawiają, że Podtatrze jest idealnym miejscem dla spragnionych wypoczynku.
     
Lokalizacja Hotelu stanowi dogodną bazę wypadową do zwiedzania Tatr i południowego regionu Polski. Spełni oczekiwania amatorów sportów zimowych, pieszych wycieczek oraz pasjonatów kultury Podhala. Z Zakopanego jest tylko 17 km do przejścia granicznego co umożliwia dogodne zwiedzanie Tatr Słowackich i kąpiele w termalnych aquaparkach.
     
Jesteśmy otwarci na podjęcie śmiałego wyzwania a serdeczna i profesjonalna załoga Hotelu zapewni domową atmosferę i udany wypoczynek.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
Copyright@2003 Regle S.C.        Zakopane  Hotele. Zakopane i Podhale. Serwis turystyczny .