OPIS              
          OFERTA          
          POKOJE          
          IMPREZY          
          CENNIK          

 
   

IMPREZY
Dlaczego warto przyjechać do Zakopanego? Żywy folklor podhalański a przede wszystkim Tatry ze swoim magicznym urokiem sprawiają, że można tu ‘naładować akumulatory’ na dalsze zmagania z codziennością

Przedstawiamy Państwu kilka propozycji, naszym zdaniem wartych uwagi i dostarczających niezapomnianych przeżyć :

Pasjonaci sportów zimowych – Zakopane i jego okolice to raj dla narciarzy, skialpinistów i snowboardzistów. Znajdują się tu dobrze zorganizowane kompleksy narciarskie, wypożyczalnie sprzętu zimowego a dla początkujących duży wybór szkółek narciarskich. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejscówek na wjazd Koleją Linową na Kasprowy Wierch.

Kolejka linowa Kasprowy Wierch – ze szczytu rozciąga się panorama na Tatry Zachodnie i Wysokie – możliwość wcześniejszej rezerwacji miejscówek

Kulig tatrzański - pęd parujących koni, trzask zmrożonego śniegu - kulig w dolinie tatrzańskiej z gorzałeczką w każdych saniach w asyście zbójników zakończona zbójnicką biesiadą to impreza warta przeżycia

Spływ Przełomem Dunajca - Wyjazd do zamku w Niedzicy, jednego z najładniejszych i niezwykle malowniczo położonych zamków w Polsce. Oprócz ekspozycji historycznej, etnograficznej i przyrodniczej, niewątpliwą atrakcją jest widok z górnego tarasu na Pieniny, Zalew Czorsztyński i ruiny zamku w Czorsztynie. Następnie spływ przełomem Dunajca, który należy do największych atrakcji turystycznych Pienin..

Słowacja - Aqua Park Poprad – wyjazd do kompleksu całorocznych basenów termalnych o temperaturze wody 36 do 38 ˚C , gdzie goście mogą wypróbować wodny grzybek, perełki, huśtający dzwon, zjeżdżalnie. Do atrakcji należy też relaksacyjny basen Blue Diamond i Vitalny Świat z kompleksem saun oraz jaskinia śnieżna gdzie śnieg pada cały rok. Termalna woda leczy choroby narządu ruchu, dróg oddechowych i układu krążenia.

Zakopane z przewodnikiem – skocznie narciarskie z Wielką Krokwią, zwiedzanie Muzeum Tatrzańskiego – zbiory etnograficzne, przyrodnicze i geologiczne, spacer szlakiem podhalańskiej architektury drewnianej, Stary Kościółek i Cmentarz na Pęksowym Brzysku, wyjazd kolejką na Gubałówkę – panorama miasta i Tatr – zjazd najnowocześniejszym wyciągiem krzesełkowym na Polanie Szymoszkowej.

Wycieczka jednodniowa do Krakowa i Wieliczki - zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem: Rynek, Sukiennice, Ratusz, ul. Grocka i Kanonicza, Wawel – Katedra; Wieliczka – kopalnia soli z XII wpisana na listę UNESCO ( zwiedzanie kopalni ok. 2 godz. – trasa 2 km.)

Wycieczki jednodniowe na Słowację – jaskinie, zamki, kompleksy narciarskie, kompleksy kąpielisk termalnych.

Ekstremalne spotkania z adrenaliną w tatrzańskich plenerach

Spektakle w Teatrze Witkacego – dla wszystkich odczuwających potrzebę obcowania ze sztuką. Szacunek wobec widza, gościnność zyskały Teatrowi sławę miejsca wyjątkowego.